Wyzwolona kobieta na randce online

Prawdziwy feminizm nie ma niczego wspólnego z konwencjami kobiet, z głośnymi medialnie hasłami i tym, z czym kojarzy się w sieci, ale pamiętaj, że jednak istnieje  inaczej, niż przedstawiają to mainstreamowe media, ale kobiety są przecież wyzwolone. Rozmawiając z Ukrainkami na randkach on-line, musisz o tym pamiętać, bo pewne standardy zmieniły się dość znacznie i możesz niechcący urazić swoją rozmówczynię.
kobieta na randce online

Oczywiście, że kobiety i mężczyźni się różnią. Nie chodzi nawet o OCZYWISTE różnice w wyglądzie. Kto rodzi się kobietą, kobietą zostaje, a Ty, skoro urodziłeś się facetem, też już jesteś na to skazany. Ale przecież wykonujemy różne zawody (bo choć kobieta może być mechanikiem, zostaje nim rzadko, podobnie jak niewielu jest mężczyzn-kosmetyczek), mamy inne zainteresowania, co wynika z konstrukcji psychicznej, pijamy nawet inne drinki (pardon, podobno samiec alfa nie rozcieńcza wódki). Ale tak na serio  pamiętaj o tych różnicach. One mogą stać się pięknym fundamentem związku, choć przecież nie są formalizowane. Macie na pewno ze swoją potencjalną partnerką jakieś wyobrażenie o roli kobiety i mężczyzny  raczej dograjcie je, zamiast próbować radykalnie zmieniać. Na szczęście Ukraina jest nam dość bliska kulturowo i pod tym względem nie ma jakichś drastycznych różnić, ale pamiętaj, że jeśli Twoim zdaniem miejsce kobiety jest przy garach, to lepiej będzie nie przyznawać się do tego albo chociaż wyrazić to w kulturalny sposób.
Różnimy się pięknie i to widać. Kiedy będziesz przeglądał anonse w naszym serwisie, zobaczysz, jak bardzo różne są ogłoszenia dziewczyn z Ukrainy od tego, co sam byś napisał, gdybyś to Ty dodawał ogłoszenie. Pamiętaj, że drobne różnice wcale nie przekreślają pięknej, wspólnej przyszłości, tylko raczej pozwalają utrwalić związek. To właśnie dzięki nim nigdy nie kończą się tematy do rozmowy i właśnie dzięki tym różnicom można stworzyć parę doskonałą  taką, w której nawzajem się dopełniacie, uzupełniacie, w której wszystko działa jak w szwajcarskim zegarku tylko dlatego, że stykające się koła zębate mają różne zęby.

rosjanki ukrainki
Jest jednak jedna sprawa, o której powinieneś pamiętać. Te wszystkie różnice między mężczyzną i kobietą istnieją nie dlatego, że wymyślił to jakiś telewizyjny sensei  one mają często charakter arbitralny, są nie do przeskoczenia. Wiemy, że niektórzy nasi użytkownicy mają nierealne oczekiwania  dziewczyna to partnerka, a nie ktoś, kto ma po Tobie sprzątać, gotować Ci obiadki i wyprowadzać Cię na spacer. Aby zbudować trwały związek, już kiedy chatujecie ze sobą online, musisz dać do zrozumienia, że nie szukasz niańki, a Twoja potencjalna partnerka nie będzie musiała kochać w tym związku za dwoje.

Serwis randkowy online: samotne Ukrainki czekają na Ciebie! http://girl-ukraine.net


How to Propose for Marriage